Dzis jest 25.03.2019, imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli
advert 1
advert 2
advert 3
Otrzęsiny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 października 2008 20:49

KOTOWO - ODLOTOWO ! :)

   

    W poniedziałek, 13 października 2008 r., hala widowiskowo - sportowa przy Zespole Szkół
w Ropczycach przerodziła się w istną "KOCIARNIĘ". Jak nakazuje tradycja, Centralna Rada Uczniowska przywitała w sposób symboliczny, a jednocześnie całkiem dosłowny nowych uczniów naszej szkoły.

 

    Specjalnie na tę okazję, zostały zaproszone nasze koleżanki – „PUSZIKATDOLS z Holiłud”, które zgodziły się wystąpić w roli JURY. Imprezę zapoczątkowała konkurencja "MAM TALENT". Polegała ona na przedstawieniu klasowego talentu. Uczniowie w ciągu dwóch tygodni, musieli się do niej solidnie przygotować. Klasy wykazały się pomysłowością i zaangażowaniem. JURY miało trudny orzech do zgryzienia.

Następnie odbyła się zabawa z lotkami, która polegała na wykazaniu się iście kocim sprytem, a także "Quiz o szkole i nie tylko", dający pierwszoklasistom możliwość pochwalenia się wiedzą na temat nowej szkoły.
Na zakończenie spotkania, JURY wybrało MISSKOTA i MISSKOTKĘ. W nagrodę dostali oni
"3 niezapomniane minuty" na parkiecie. Wspólnie z nimi bawiła się cała publiczność.

Ostatnim punktem spotkania było ŚLUBOWANIE.

 

Zadaniem "Kotków" reprezentujących poszczególne klasy, było pocałowanie każdej przedstawicielki JURY w rękę posmarowaną ketchupem i musztardą oraz wypicie dużej chochelki mleka. Następnie wszyscy pierwszoklasiści unieśli lewe łapki w górę i odmówili słowa przysięgi.
Rywalizacja, bo właśnie taki charakter miała poniedziałkowa impreza, polegała na jak najlepszej prezentacji klas pierwszych. Trzy klasy, które zdobyły największą ilość punktów, uzyskały prawo do jednego dnia wolnego od odpowiedzi ustnych i pisemnych, a także otrzymały nagrody pocieszenia.


Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy i uroczyście oświadczamy, iż należycie do grona społeczności szkolnej Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach.

Życzymy powodzenia i sukcesów!


zobacz zdjecia z tej imprezy!!!
Karolina Dąbrowska
- Centralna Rada Uczniowska -
Poprawiony: środa, 22 października 2008 13:08
 

Dzisiaj mamy:


poniedziałek
marca 2019
25

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii

Pracownie w ZS