Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Niezwykłe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 maja 2014 18:37

Niezwykłe spotkanie30 kwietnia gościliśmy w murach Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza niezwykłych ludzi -  członków grupy Anonimowych Alkoholików. W preambule wspólnoty AA czytamy:  „Naszym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu”. Ale najważniejsze to ustrzec innych przed popełnieniem podobnego błędu - zwłaszcza bardzo młodych ludzi, którzy szukając wrażeń, mogą pogubić się na krętych drogach życia. Właśnie dlatego miało miejsce niezwykłe spotkanie młodzieży kilku klas z trzema wspaniałymi osobami. Pan Eugeniusz odwiedził nas czwarty raz, pan Adam – drugi, zaś pani Patrycja po raz pierwszy. W przejmujący sposób opowiedzieli o swoim życiu
w nałogu i o walce, jaką musieli stoczyć, aby wrócić do normalności – do zwykłego życia, którego wielu z nas nie docenia. Walczą o to każdego dnia i mają świadomość,
że świadectwo jakie dają innym – ma wielkie znaczenie….

Dorota Mucha

Poprawiony: piątek, 09 maja 2014 18:42
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS