Dzis jest 19.03.2024, imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety
Czas na relaks PDF Drukuj Email
wtorek, 03 czerwca 2014 09:27

Czas na relaksSmile

Tradycją naszej szkoły stały się coroczne wycieczki dla uczniów zaangażowanych w życie szkoły. Organizatorki wyjazdów, tj. Renata Dumara, Diana Dumara i Aneta Dylska chcą
w ten sposób podziękować młodzieży, która dzięki swoim niewyczerpanym pokładom energii, twórczej postawie, niegasnącemu optymizmowi i chęci do współpracy sprawia, że nasza praca naprawdę ma sens i daje nam olbrzymią radość. Tym razem zabrałyśmy uczniów do ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego „Jałowce” w Kozłowie.

Wycieczka w to oddalone zaledwie ok. 30 km od Ropczyc miejsce miała na celu przede wszystkim odpoczynek uczestników po roku intensywnej pracy nad rzecz szkoły, jak również integrację zespołu szkolnego. Z nowymi pokładami sił i w doskonałych – mimo niesprzyjającej aury – humorach, powróciliśmy do Ropczyc z niecierpliwością oczekując kolejnej wycieczki.

tn_IMG_4722
tn_IMG_4725