Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Szkoła Promująca Zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 07 czerwca 2014 19:32

V Konferencja Popolarno-Edukacyjno-Informacyjna Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie


W dniu 04.06.14r. w Domu Kultury "Śnieżka" odbyła się V Konferencja Popolarno-Edukacyjno-Informacyjna Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica pt: "Sukcesy i efekty pracy szkoły - czyli - kto? - jak? - kiedy? - dlaczego?". Konferencję rozpoczęła grupa wokalna Sofo utworem P. Rubika "Miłość cierpliwa jest". Pani Anna Szczepanik koordynatorka spotkania przygotowała wystąpienie pt. "Miłość czy miłość". Konferencja została podzielona na dwie części. W pierwszej z nich zaprezentowała się młodzież naszej szkoły w osobach: Joanna Potwora, Karolina Piwowar, Krystian Świniuch przedstawiając prezentacje multimedialną dotyczącą zdrowego odżywiania pt: "Zdrowe odżywianie - to dla was młodych wyzwanie". Prezentacja był zwieńczeniem całorocznej pracy Zespołu Promocji Zdrowia działającego przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach i miała na celu upowszechniać wiedzę o zasadach prawidłowego żywienia.

tn_1
tn_2
tn_1
tn_2
1/2 


Zespół Promocji Zdrowia

Poprawiony: sobota, 07 czerwca 2014 19:41
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS