Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Narodowe czytanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 września 2014 10:30

NARODOWE CZYTANIE W NASZEJ SZKOLE

W dniu 5.09.2014 r. odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie 2014. Akcja została Zorganizowana z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W tym roku  poświęcona została TRYLOGII Henryka Sienkiewicza - jednemu z największych bestsellerów w historii polskiej literatury. Chętni uczniowie czytali wytypowane fragmenty Trylogii Sienkiewicza.
Aby umożliwić uczestnictwo w Narodowym Czytaniu całej szkolnej społeczności i jednocześnie nie zakłócać procesu dydaktycznego, teksty były czytane przez 10 minut na początku każdej godziny lekcyjnej przez szkolny radiowęzeł. Wspólnie przypomnieliśmy sobie najwspanialsze, najpiękniejsze, a często niesamowicie zabawne fragmenty z Sienkiewiczowskiej TRYLOGII.
Za przystąpienie do akcji szkoła otrzymała z Kancelarii Prezydenta RP okolicznościową pieczęć, która służy do składania pamiątkowego stempla na przynoszonych do biblioteki szkolnej egzemplarzach Trylogii.


Lucyna Sokołowska

Poprawiony: środa, 17 września 2014 17:34
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS