Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Honorowe krwiodawstwo w Zespole Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 września 2014 17:25

Zespół Szkół im. ks. Jana Zwierza promuje honorowe krwiodawstwo11 września bieżącego roku  uczniowie  Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza powiększyli grono honorowych krwiodawców. Akcję w miejscowym Centrum Kultury przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa. Młodzi ludzie podzielili się cudowną substancją, której jak dotąd nie udało się wyprodukować w żadnym laboratorium. Należy podkreślić, że liczba uczniów, którzy w ten sposób chcą bezinteresownie pomagać, ciągle wzrasta. Ich postawa jest wzorem dla innych, młodszych kolegów i koleżanek, którzy z niecierpliwością czekają na otrzymanie dowodu osobistego, aby móc pójść w ich ślady. Specjalnie dla nich  zaplanowano akcję w naszej szkole na wiosnę.

 

Dorota Mucha

Poprawiony: środa, 17 września 2014 17:33
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS