Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
WYPRAWKA DLA ŻAKA 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 września 2014 18:19

Podsumowaliśmy tegoroczną edycję WYPRAWKI DLA ŻAKA.


Szkolne Koło PCK od  lat prowadzi tę akcję, ponieważ w ten sposób wiele rodzin otrzyma  materialne wsparcie, tak potrzebne w dzisiejszych, trudnych czasach, zwłaszcza  na początku roku szkolnego. Zbierano artykuły biurowe, odzież i obuwie, a  członkinie
SK PCK – Agata Tobiasz, Patrycja Pragłowska, Elżbieta Ochał i Martyna Frydło kwestowały datki do puszek na zakup podstawowych przyborów szkolnych.


fot. Ryszard Kopciuszyński


Zarówno młodzież, jak i pracownicy szkoły  nie pozostali na apel obojętni. Zebrane rzeczy przekazano  ropczyckiemu Oddziałowi Rejonowemu PCK, za pośrednictwem którego zostaną rozdysponowane wśród najbardziej potrzebujących.


Dorota Mucha

Poprawiony: sobota, 27 września 2014 11:03
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS