Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Rocznica Urodzin Patrona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 października 2014 11:38

111 Rocznica Urodzin Patrona Zespołu Szkół – ks. dra Jana Zwierza


8 września 2014 r. w Zespole Szkół odbyły się uroczystości poświęcone 111 rocznicy urodzin Patrona  - ks. dra Jana Zwierza (przyp. urodził się 8 września 1903 r.).Wzorem lat poprzednich uroczystości przebiegały w dwóch etapach. Najpierw klasa „mundurowa” 3PP przeprowadziła uroczysty apel przed tablicą pamiątkową umieszczoną przy wejściu głównym do budynku Zespołu Szkół. W apelu oprócz młodzieży uczestniczył p. dyrektor ZS Mariusz Pilch
i nauczyciele p. Janina Słodyczka i p. Ryszard Kopciuszyński. Młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicz jako dowód naszej pamięci o tym wielkim człowieku, który 66 lat ze swojego życia poświęcił Ropczycom.

Dalsza część uroczystości to audycja nadana przez radiowęzeł szkolny, w której przypomniano życiorys księdza Jana i Jego dokonania dla społeczności Ropczyc. Te wiadomości przeplatały wiersze o Patronie napisane między innymi przez p. Juliana Króla.Uroczysty apel i audycję przygotowała młodzież z klas 3PP i 4TFH pod kierunkiem
p. Janiny Słodyczka.Janina Słodyczka

Poprawiony: poniedziałek, 06 października 2014 11:46
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 165 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS