Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Fototechnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 października 2014 11:37

FOTOTECHNIK – zawód z pasją.


Fototechnik to zawód, który łączy umiejętności techniczne i wrażliwość na estetykę. Fototechnik wykonuje pracę w atelier fotograficznym, laboratorium lub w plenerze. Zawodu tego można się uczyć w czteroletnim technikum po gimnazjum. Nauka zawodu odbywa się na przedmiotach teoretycznych, na zajęciach praktycznych i na praktykach zawodowych.Do dyspozycji uczniów jest profesjonalny sprzęt fotograficzny znajdujący się w profesjo-
nalnym wyposażonym studio fotograficznym oraz w ciemni.

Nasze pracownie to nie tylko sprzęt fotograficzny, ale i komfortowe, przyjazne warunki do nauki teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Fotografia studyjna to nie wszystko. W ramach wycieczek edukacyjnych ruszamy w plener, aby ćwiczyć fotografię krajobrazową, panoramiczną, zdjęcia architektury oraz reportażowe. Piękne październikowe dni wykorzystaliśmy do ćwiczeń klasy IV FOTOTECHNIK na terenie miasta Ropczyce w wyko-
nywaniu zdjęć architektury i panoramy.R. Kopciuszyński

Poprawiony: piątek, 10 października 2014 11:44
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 158 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS