Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 października 2014 11:45

KONKURS FOTOGRAFICZNY


W Zespole Szkół odbył się we wrześniu  br. konkurs fotograficzny. Spośród 110 prac fotograficznych zostało wyłonionych 45 zdjęć, które będą przedstawione na wystawie fotograficznej w Zespole Szkół. Zdjęcia wykonali uczniowie klasy IV FOTOTECHNIK. Sześć osób z tej klasy: Martyna Antosz, Aneta Bochnak, Karolina Gorczyca, Sabina Owczarska, Anna Paśko i Dawid Nowak zgłosiło swój udział w podkarpackim konkursie „Pokaż co potrafisz” organizowanym dla uczniów szkół zawodowych w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców”.R. Kopciuszyński

Poprawiony: piątek, 10 października 2014 11:48
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS