Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Spotkanie z pośrednikiem pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 25 października 2014 08:28

WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM MŁODZIEŻY


W dniu 24.10.2014 r. w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyło się spotkanie uczniów klas  maturalnych tj. 3 PW, 3 PP, 4 TMS, 4 TB, 4 TFH i 4 TEM z pośrednikiem pracy Młodzieżowego Biura Pracy w Rzeszowie panią Elżbietą Szmaj na temat ,,Zapobieganie handlu ludźmi oraz przedstawienie zakresu działalności OHP".


Celem spotkania było uświadomienie   młodzieży sytuacji na lokalnym rynku  pracy, zapoznanie
z wymogami pracodawców oraz pomoc w zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych.
Uczniowie korzystając z okazji zarejestrowali się w bazie MBP poprzez wypełnienie ankiet poszukującego pracy. W drugiej części spotkania młodzież oglądnęła film pt. ,,Handel ludźmi", który miał na celu zwiększenie świadomości i usystematyzowanie wiedzy młodych ludzi w zakresie zjawiska handlu ludźmi w Polsce i za granicą.


Spotkanie było znakomitą okazją do promowania działalności OHP wśród młodzieży. Zaowocowało również decyzją o kontynuowaniu współpracy poprzez organizowanie kolejnych spotkań.

tn_IMG_0221
tn_IMG_0232
tn_IMG_0235
tn_IMG_0239
tn_IMG_0242
1/5 


Aneta Bochenek
Agnieszka Rymut

Poprawiony: sobota, 25 października 2014 08:38
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS