Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 listopada 2014 20:06

Wyróżnienia
dla FOTOTECHNIKA w Zespole Szkół


Dnia 18 listopada 2014 r. na koncercie finałowym w teatrze „Maska” w Rzeszowie uczennica klasy IV FOTOTECHNIK – Aneta Bochnak, oraz uczennica klasy III FOTOTECHNIK - Katarzyna Przybyła otrzymały wyróżnienia za udział w konkursie fotograficznym. Konkurs ten odbył się w ramach XXII edycji Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej organizowanych przez III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. Wśród laureatów byli uczniowie z II LO w Przemyślu, ZS w Kańczudze, III LO w Rzeszowie, Akademickiego LO w Rzeszowie i Zespołu Szkół w Ropczycach.


tn_1_Szamanka
tn_2_Nimfa
tn_dyplom
1/3 


Ryszard Kopciuszyński

Poprawiony: niedziela, 30 listopada 2014 20:21
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS