Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Zbiórka odzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 grudnia 2014 17:59

Warto pomagać!


 Podsumowaliśmy zbiórkę odzieży prowadzonej przez Szkolne Koło PCK i nauczycieli bibliotekarzy. Jesteśmy dumni, że akcja „POMÓŻMY INNYM PRZETRWAĆ ZIMĘ” spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Duże podziękowania za wsparcie należą się  gronu pedagogicznemu oraz uczniom naszej szkoły, którzy nie pozostali obojętni na apel
o pomoc. Ubrania i pluszaki trafiły do zainteresowanych za pośrednictwem Zarządu Rejonowego PCK w Ropczycach. Z kolei uczniowie i pracownicy naszej szkoły otrzymali od tej instytucji najwspanialsze owoce świata, czyli nasze polskie jabłka, będące źródłem cennych witamin i składników mineralnych.


Biorąc pod uwagę trudną sytuację wielu rodzin oraz aspekt wychowawczy akcji charytatywnych, postanowiliśmy kontynuować te działania, tym razem we współpracy
z Komendą Hufca ZHP w Ropczycach. Ciągle można przynosić: środki czystości, żywność o długim terminie przydatności, pościel, koce, przybory szkolne, zabawki, odzież i obuwie. Pamiętajmy, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele.


Nauczyciele Bibliotekarze
Opiekunowie SK PCK

Poprawiony: środa, 10 grudnia 2014 18:08
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS