Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
PHOTO VOGUE! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 grudnia 2014 18:08

Uczennica FOTOTECHNIKA
w światowym serwisie
PHOTO VOGUE!


W ostatnim czasie uczennica Aneta Bochnak z klasy IV FOTOTECHNIK odniosła duży sukces fotograficzny. Zdjęcia tej utalentowanej uczennicy zostały umieszczone w między-
narodowym, prestiżowym magazynie PHOTO VOGUE. Aneta posiada tam swoje portfolio. Te artystyczne fotografie można obejrzeć na stronie:


www.vogue.it/en/photovogue/Profilo/3e8d2414-2388-4d95-b3e3-8183245749e3/User


Vogue to amerykański magazyn skierowany do kobiet, wydawany od końca XIX wieku do dziś. Dotyczy mody, życia gwiazd, lecz zawiera także artykuły z dziedzin sztuki i polityki. Przez wielu jest uważany za najważniejsze, prestiżowe pismo w świecie mody i mode-
lingu.

Vogue wydawany jest w 21 krajach: Australia, Brazylia, Chiny, Francja, Hiszpania, Holandia, Indie, Japonia, Korea Południowa, Meksyk, Niemcy, Portugalia, Rosja, Stany Zjednoczone, Tajwan, Turcja, Ukraina, Tajlandia, Wielka Brytania i Włochy.


Niektóre ze zdjęć Anety Bochnak zostały zaprezentowane również na szkolnej wystawie fotograficznej. Fotografie Anety i jej osiągnięcia w światowym serwisie świadczą o jej wysokich zdolnościach artystycznych i wielkiej fotograficznej pasji, którą powinna dalej rozwijać.


Ryszard Kopciuszyński

Poprawiony: środa, 10 grudnia 2014 18:20
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 157 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS