Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Otwartycc Drzwi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 marca 2015 08:17

ZWIERZ OTWIERA DRZWI…


10 marca 2015 r. Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach miał przyjemność gościć w swoich progach młodzież gimnazjalną z powiatu ropczycko-sędziszowskiego
i okolic podczas Dnia Otwartych Drzwi. Ogółem odwiedziło nas ponad 600 gimnazjalistów. Dzień Otwartych Drzwi był dla uczniów szkół gimnazjalnych – jak co roku – doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą kształcenia naszej placówki, nowoczesną bazą dydaktyczną i szerokim wachlarzem propozycji zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających wszechstronny rozwój naszej młodzieży. Gimnazjaliści odwiedzili najnowocześniej wyposażone pracownie w budynku szkoły, wysłuchując ciekawych prezentacji, a także biorąc udział w różnego rodzaju pokazach i konkursach. Na parkingu wewnętrznym szkoły spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych, którzy w nie-
typowy sposób przybliżyli im tajniki zawodu policjanta, strażaka i żołnierza. Na koniec odwiedzający udawali się na halę widowiskowo-sportową, gdzie mogli m.in. zwiedzić szereg stoisk prezentujących poszczególne kierunki kształcenia i koła zainteresowań, „zakupić” folder z najnowszą ofertą kształcenia, wziąć udział w interesujących konkursach z nagrodami, zrobić sobie zdjęcie ze „Zwierzem” lub w „gabinecie prezesa”, zaprojektować swój własny kalendarz, przekąsić coś smacznego i spróbować pysznego przygotowywanego na oczach publiczności drinka, obejrzeć występy taneczne ZPiT „Halicz” i naszych szkolnych cheerleaderek, czy też wysłuchać utalentowanych wokalistek naszej szkoły. W tym czasie opiekunowie grup zapraszani byli na mały poczęstunek. Porządku podczas Dnia Otwartych Drzwi pilnowali przedstawiciele naszych klas mundurowych, a opiekę nad odwiedzającymi nas gimnazjalistami roztaczali nauczyciele przy dużej pomocy naszej niezawodnej młodzieży. Mamy nadzieję, że Dzień Otwartych Drzwi po raz kolejny udowodnił Wam drodzy gimnazjaliści, że warto wstąpić w szeregi naszej szkoły i razem ze Zwierzem odkrywać lepszy światSmile


Diana Dumara

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 08:20
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS