Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Targi szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 marca 2015 11:52

ZWIERZ PREZENTUJE SWOJE MOŻLIWOŚCI


24 marca 2015 r. Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza przedstawił swoją atrakcyjną ofertę kształcenia na targach szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej. Nasza młodzież zapoznała gimnazjalistów z kierun-
kami kształcenia i tajnikami zawodów, jakie proponuje ropczycki Zwierz. Uczniowie gimnazjum mieli okazję przekonać się, czy do twarzy im w stroju strażackim, mogli uczestniczyć w sesji zdjęciowej i otrzymać kalendarz ze sobą w roli głównej, mieli możliwość obejrzenia wybranych elementów sprzętu używanego w naszej szkole na poszczególnych zajęciach, a także wzięcia udziału w specjalnej grze zawodowej oraz konkursie wiedzy o Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza i wygrania nagród „sygnowanych” przez Zwierza. Przygotowaliśmy również dla wszystkich odwiedzających nasze stanowisko mnóstwo różnego rodzaju przekąsek. Mamy nadzieję, że pomogliśmy gimnazjalistom podjąć decyzję dotyczącą dalszego etapu kształcenia i że zobaczymy się
z nimi już we wrześniu – tym razem „u nas” Smile


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i serdeczne przyjęcie, a naszej niezawodnej młodzieży za wsparcie w przygotowaniu wyjazdu i wzorowe reprezentowanie szkoły podczas imprezy Smile

tn_grupowe
tn_IMG_9174
tn_IMG_9180
tn_IMG_9187
tn_IMG_9189
tn_IMG_9194
tn_IMG_9198
1/7 


Diana Dumara
Renata Dumara

Poprawiony: czwartek, 26 marca 2015 11:57
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 171 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS