Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Najpiękniejsza pisanka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 31 marca 2015 18:08

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ ROZSTRZYGNIĘTY


30 kwietnia w naszej szkole zostało przeprowadzone głosowanie na najpiękniejszą pisankę wykonaną dowolną techniką. Prace uczniów zostały ocenione przez Dyrekcję, nauczycieli, pracowników administracji oraz uczniów. I miejsce zajęła pisanka wykonana przez uczennicę kl. 1TEF – Jessicę Żurek, II miejsce zajęła pisanka Oliwii Szymańskiej z kl. 1PW i III miejsce pisanka Sandry Drzystek z kl. 4 TEM. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy zdolności artystycznych. Serdeczne podziękowania również dla uczniów kl. 1 TEF za przeprowadzenie głosowania – Natalii Kryla, Natalii Maciejko, Gabrieli Pluta, Karolowi Sędłak. Pięknie wykonane pisanki wprowadziły nas
w szczególny nastrój Świąt Wielkanocnych dlatego z tej okazji wszystkim życzymy Wesołego Alleluja.


    Agata Marciniec

 


Prace uczniów
Uczniowie klasy 1TEF Natalia Maciejko, Karol Sędłak, Gabriela Pluta, Natalia Kryla.
I miejsce


 

  
II miejsce 

III miejsce

Pani Dyrektor wręcza nagrodyPoprawiony: czwartek, 02 kwietnia 2015 09:03
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS