Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
XXVII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 kwietnia 2015 11:18

LOVE ME TENDER


24 marca 2015r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się XXVII  Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER.
W konkursie wzięło udział 72 wokalistów. Uczestnicy śpiewali piosenki w języku angielskim,   francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, niemieckim, włoskim oraz greckim.
Naszą szkołę reprezentowały Monika Zagaja (uczennica klasy 2 Technikum - technik hotelarstwa), oraz Adrianna Noga (uczennica klasy 1 Technikum - technik logistyk). Monika - zaśpiewała piosenkę „Słońce” w języku rosyjskim, zaś Adrianna - "Only Hope"
w języku angielskim. Uczennice do konkursu przygotowały nauczycielki języków obcych - Anita Bieniasz i Olga Jaracz.Występy wokalistów oceniało Jury w składzie: Katarzyna Godzisz-Antonik – wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego
w Katowicach, Ewa Grzebień – instruktor Studia Wokalnego zespołu Fermata oraz zespołu Dominanta Jasielskiego Domu Kultury, Mateusz Gałuszka – absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Krośnie , Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, lektorzy języków obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie: Maria Jędrzejowska – anglista, Dorota Łopuszańska-Patrylak – rusycysta, dr Leszek Habrat – germanista oraz Rainer Schindler – tłumacz, romanista przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych - uczniowie gimnazjum i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.


Od ubiegłej edycji partnerem konkursu jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Gośćmi konkursu byli: Agnieszka Mazur prezes Jasielskiego Stowarzyszenia CONSENSUS, które obok PWSZ w Krośnie również było partnerem konkursu oraz Mirosław Prucnal współwłaściciel Sieci Jasielskich Sklepów MPM. MPM był głównym sponsorem wydarzenia i fundatorem nagród.

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego. Nagrody dla laureatów ufundowało także Starostwo Powiatowe w Jaśle. Sponsorem była również jasielska Kawiarnia Restauracja Parkowa. Konkurs poprowadziły: Maria Kołodziej oraz Adriana Bukała.
Patronat medialny sprawowali: TV Jasło, Tygodnik Nowe Podkarpacie, ITV Południe, Radio Trendy, portale: www.jaslo4u.pl, www.terazjaslo.pl, www.jaslonet.pl, www.osobnica.pl, www.miastojaslo.pl, www.twojejaslo.pl.
Olga Jaracz

www.jaslo4u.pl
Poprawiony: środa, 01 kwietnia 2015 11:45
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 178 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS