Dzis jest 17.10.2018, imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora
advert 1
advert 2
advert 3
Zainteresowania czytelnicze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 kwietnia 2015 11:08

Ogólnopolskie Wybory Książek   


Nasza Biblioteka przystąpiła do akcji zorganizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w szkole” oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich pod patronatem Minister Edukacji Narodowej. Celem Ogólnopolskich Wyborów Książek jest poznanie i rozpowszechnienie faktycznych zainteresowań czytelniczych, dostosowanie księgozbioru bibliotek szkolnych do zainteresowań uczniów i promocja czytelnictwa.

Badania ankietowe przeprowadzono w marcu wśród uczniów naszej szkoły, których zadaniem było wypełnienie karty do głosowania i wpisanie od 1 do 3 tytułów najciekawszych książek, które przeczytali w ostatnim czasie i które poleciliby swoim kolegom.


czytaj całośćPoprawiony: środa, 08 kwietnia 2015 11:34
 
Reklama
Reklama
Reklama

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości