Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Druga szansa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 kwietnia 2015 07:01

15 kwietnia 2015 r. młodzież naszej szkoły spotkała się z niezwykłymi ludźmi.
Mówią o sobie, że dostali druga szanse i muszą ją wykorzystać. Mówią także, że żeby dostać, trzeba najpierw coś z siebie dać. Pani Patrycja, pan Ryszard i pan Eugeniusz to ludzie uzależnieni od alkoholu. Opowiedzieli swoje historie. Zwykle zaczynało się niewinnie: imprezy ze znajomymi, chrzciny, awans, szukanie odskoczni od codzienności itp. W końcu nie mogli się bez alkoholu obyć. Kłopoty, utrata pracy, rozpad rodziny- każdy coś bezpowrotnie stracił. Przede wszystkim uciekło im kawał życia. I właśnie dlatego rozmawiają z młodzieżą. Chcą zaświadczyć własnym przykładem, że nie warto dać się złapać w sidła nałogu, że trzeba mieć się na baczności, by nie przekroczyć magicznej granicy. Żeby powrócić do normalnego życia, każdego dnia trzeba staczać walkę…..
o trzeźwość.

 

tn_1
tn_2
tn_3
tn_4
1/4 


Dorota Mucha

Poprawiony: piątek, 17 kwietnia 2015 07:07
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS