Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
DZIEŃ GEODETY 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 24 kwietnia 2015 07:17

DZIEŃ GEODETY 2015   

 

9 kwietnia po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczną w Rzeszowie na obchody DNIA GEODETY.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy maturalnej i trzeciej budowlanej. Głównym celem obchodów było przedstawienie bliżej uczniom zawodu geodety oraz integracja ze środowiskiem studenckim. Zaprezentowano młodzieży specyfikę studiów na kierunku geodezja i kartografia, najnowsze rozwiązania technologiczne w geodezji oraz zagadnienia związane z pracą współczesnego geodety, a także przybliżono realne perspektywy zawodowe dla inżynierów geodetów na rynku pracy. Spotkanie było doskonałą okazją dla uczniów by poznać prawdziwe oblicze zawodu geodety. Uczniowie mieli okazję wysłuchać bardzo interesującego wykładu dr inż. Tomasza Świętonia
pt.”Geodezja, Szkoła …. i co dalej?”. Uczestniczyli również w pokazie z wykorzystaniem bezzałogowego drona w zdobywaniu zdjęć lotniczych - zajęcia w terenie poprowadził
mgr inż. Marek Cisek.


czytaj całość

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2015 07:24
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS