Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Pożegnanie absolwentów PDF Drukuj Email
niedziela, 24 maja 2015 21:04

„Wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień…”

Słowa piosenki zespołu Manchester towarzyszyły tego dnia wielu uczniom kończącym naukę w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza. 24 kwietnia 2015 r. pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.
Uroczystość poprowadził Dyrektor Mariusz Pilch. Życzył absolwentom wielu sukcesów
w dalszym życiu i dobrego wykorzystania zdobytych umiejętności, a także wspominania
z wdzięcznością nauczycieli, którzy im przekazywali wiedzę.

Najlepsze życzenia dodali również zaproszeni Goście: Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witold Darłak, Dyrektor Niepublicznego Zespołu Szkół Stanisław Fąfara, w imieniu Komendanta Państwowej Powiatowej  Straży Pożarnej w Ropczycach Stanisław Charchut, w imieniu Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach Anna Malinowska, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Jacek Posłuszny
i Przewodnicząca Rady Rodziców Maria Winkler.

Przewodnicząca Centralnej Rady Uczniowskiej Agnieszka Borowiec podziękowała koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone lata i prosiła o pamięć o szkole, z której wyruszają zdobywać świat oraz o zawartych w niej przyjaźniach.
Wielu uczniów zostało wyróżnionych za osiągnięcia w nauce, zaangażowanie w życie szkoły i sukcesy artystyczne.
Aby pożegnanie nie było zbyt smutne, na zakończenie Szkolne Koło Teatralne
Na zakręcie” przedstawiło  program kabaretowy pt. „Od przedszkolaka do Zwierzaka”, przygotowany przez panie polonistki: Małgorzatę Bieniasz i Anetę Dylską.

Życzymy absolwentom prawdziwej radości, której nie daje ani wygoda, ani bogactwo,
ani ludzka pochwała – daje ją zrobienie czegoś wartościowego, co pozostawi trwały ślad.

Życzymy także spotkań z ludźmi, którzy będą dobrą inspiracją w tworzeniu pięknych
i wielkich rzeczy.

Małgorzata Bieniasz