Dzis jest 24.05.2019, imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
advert 1
advert 2
advert 3
Program profilaktyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 czerwca 2015 12:08

Podsumowanie programu profilaktycznego


Podsumowaliśmy coroczne działania profilaktyczne prowadzone przez SK PCK
w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.

Program Ochrona zdrowia i profilaktyka przeciwalkoholowa” był realizowany od 15 marca do 30 kwietnia 2015 roku. Obejmował: udział młodzieży w spotkaniach z opowiadającymi o swoich doświadczeniach członkami grupy Anonimowych Alkoholików, audycje emitowane przez szkolny radiowęzeł oraz wystawę prac młodzieży na temat zdrowego, wolnego od nałogów trybu życia. Kampanię informacyjną zakończyliśmy konkursem przeprowadzonym wśród młodzieży w dwóch kategoriach (plakat i hasło antyalkoholowe). Laureatki konkursu: Beata Siwiec, Klaudia Kędzior, Anna Pacanowska, Patrycja Grabowy, Patrycja Darłak, Klaudia Rokosz i Justyna Chmura wzięły udział w uroczystej akademii zorganizowanej przez Zarząd Rejonowy PCK
w Ropczycach - dla wszystkich instytucji uczestniczących w tym profilaktycznym przedsięwzięciu. Zwycięzcy konkursu otrzymali ufundowane przez sponsorów nagrody.


Opiekunki SK PCK (M. Kubik, K. Misiura–Granda i D. Mucha) dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego programu.


D. Mucha


Na zdjęciu: laureatki z panią Zofią Jasek

Poprawiony: wtorek, 09 czerwca 2015 12:15
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS