Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Oddajmy głos na projekt Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 sierpnia 2015 18:32

Oddajmy głos na projekt Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego


Starostwo Powiatowe w Ropczycach zachęca Państwa do oddawania głosów na projekt Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego w konkursie „Lider innowacyjności w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy” ogłoszonym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.
Do konkursu Powiat zgłosił projekt, pn. "Poprawa warunków życia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie poprzez rozbudowę i modernizację infrastruktury oraz rozwój zawodowy personelu” w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy Województwa Podkarpackiego na lata 2012-2015, którego głównym celem jest poprawa infrastruktury pomocy społecznej poprzez stworzenie nowoczesnej bazy służącej podniesieniu świadczonych usług w zakresie opieki społecznej, a cel ten zostanie osiągnięty m.in. poprzez modernizację infrastruktury towarzyszącej w DPS Lubzinie.


Codziennie każdy z Państwa może oddać na nasz projekt aż 5 głosów! Głosowanie potrwa do 10 września!
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie ogłosił konkurs pn. „Lider innowacyjności w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy”. Konkurs skierowany jest do beneficjentów realizujących projekty współfinansowane ze środków „Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy na lata 2012-2016 w ramach projektu „Poprawa infrastruktury domów pomocy społecznej i/lub placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz podnoszenie kwalifikacji personelu w tym również pielęgniarek i pielęgniarzy ww. instytucji”.
Ideą konkursu „Liderzy innowacji” jest upowszechnienie wśród opinii publicznej informacji o realizowanych projektach w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.


Celem konkursu jest uhonorowanie i zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań, które
w najpełniejszy sposób odpowiadają na problemy zidentyfikowane w obszarze poprawy poziomu pomocy społecznej.

W drodze głosowania spośród wszystkich kandydatów wyróżnieni zostaną 3 laureaci
(I, II i III miejsce) tj. projekty które otrzymają odpowiednio najwyższą liczbę punktów. Laureaci konkursu za zajęcie I, II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.


http://sppw.rops.rzeszow.pl/konkurs

Poprawiony: czwartek, 20 sierpnia 2015 18:43
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 185 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS