Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Czcimy pamięć Patrona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 września 2015 08:34

Czcimy pamięć Patrona


8 września 2015 r. w Zespole Szkół odbyły się uroczystości poświęcone 112 rocznicy urodzin Patrona - ks. dra Jana Zwierza (urodził się 8 września 1903 r.).

Wzorem lat poprzednich młodziż złożyła przed tablicą pamiątkową umieszczoną przy wejściu głównym do budynku Zespołu Szkół kwiaty i zapaliła znicze jako dowód naszej pamięci o tym wielkim człowieku. Dalsza część uroczystości to apel nadany przez radiowęzeł szkolny, w którym przypomniano życiorys księdza Jana Zwierza i Jego dokonania dla społeczności Ropczyc.Uroczystości szkolne przygotowała Janina Słodyczka wraz z młodzieżą klas maturalnych.

Poprawiony: czwartek, 24 września 2015 18:46
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 184 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS