Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Akcja krwiodawstwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 września 2015 13:03

Młoda krew ratuje życie

 

10 września bieżącego roku gościliśmy w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza ekipę z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Rzeszowie. Jak zwykle młodzież dopisała. Spośród dużej grupy zainteresowanych wybrano kilkudziesięciu szczęśliwców, którzy mogą się poszczycić zaszczytnym tytułem honorowego dawcy krwi. Tym samym powiększyło się grono dawców uczęszczających do naszej szkoły.Kolejna akcja - za 2 miesiące. Szczegóły na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie www.rckk.rzeszow.pl


Dorota Mucha

Poprawiony: czwartek, 17 września 2015 13:07
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS