Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Wyprawka dla żaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 05 października 2015 18:38

WYPRAWKA DLA ŻAKA


Zakończyliśmy kolejną edycję akcji Wyprawka dla Żaka. Szkolne Koło PCK od lat prowadzi tę akcję, ponieważ w ten sposób wiele rodzin otrzyma materialne wsparcie, tak potrzebne w dzisiejszych, trudnych czasach, zwłaszcza na początku roku szkolnego.
O zaangażowaniu uczniów i nauczycieli świadczą  imponujące wyniki zbiórki. Przez miesiąc zainteresowani wspierali akcję, przynosząc artykuły biurowe, plecaki i odzież. Członkinie
SK PCK – Agnieszka Pasek i Weronika Błoniarz kwestowały datki do puszek na zakup podstawowych przyborów szkolnych.Zebrane rzeczy przekazano ropczyckiemu Oddziałowi Rejonowemu PCK, za pośrednictwem którego zostaną rozdysponowane wśród najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękujemy  wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie!


Kolejna Wyprawka dla Żaka - już za rok


K. Misiura-Granda

Poprawiony: poniedziałek, 05 października 2015 18:43
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 173 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS