Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Halloween PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 03 listopada 2015 08:02

CUKIEREK ALBO PSIKUS Smile


30 października 2015 r. uzdolniona artystycznie młodzież Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza miała okazję, jak co roku, wykazać się swoimi umiejętnościami uczestnicząc w ob-
chodach mającego wiele odniesień w kulturze popularnej zwyczaju Halloween. Niezwykłe zdolności nasi uczniowie prezentowali bądź uczestnicząc w konkursie „Mój pomysł na dynię” i tworząc za pomocą dowolnie wybranej techniki lampiony z dyni, bądź też przygotowując krótkie przedstawienie pt. „Duchy szkoły” będące równocześnie nagrodą i podziękowaniem dla wszystkich biorących udział w ww. konkursie. Uczestnicy zmagań konkursowych tradycyjnie wykazali się wielką kreatywnością, ogromnym talentem manualnym  i bogatą wyobraźnią, natomiast młodzież przygotowująca program artystyczny zaprezentowała niezwykłą wrażliwość wokalną i aktorską połączoną z wielkim poczuciem humoru
i dystansem do siebie oraz godne podziwu zaangażowanie w różnorakie działania twórcze.Organizatorki wydarzenia, tj. Katarzyna Nieroda i Diana Dumara wyróżniły prace wykonane przez: Monikę Grendysę i Joannę Daniel (I miejsce), Katarzynę Przybyłę (II miejsce) oraz Kamila Płocha i Dawida Bochenka (III miejsce).

W przygotowanie całej imprezy zaangażowani byli: Anna Sroka, Barbara Świętoń, Monika Grendysa, Joanna Daniel, Aleksandra Wajda, Paulina Kurc, Jakub Mosior, Agata Galas, Klaudia Charchut, Przemysław Siuta, Tomasz Piecuch, Zuzanna Niewiadomska, Natalia Sowa, Wiktoria Ziomek, Linda Sowiźrał, Jakub Wrona, Seweryn Matysek, Dawid Bochenek, Kamil Płoch, Paulina Hajdon, Justyna Hajdon, Aneta Świder, Wioletta Tokarz, Paulina Stec, Andżelika Nędza i Monika Zagaja. I do tych właśnie osób kierujemy serdeczne podziękowaniaSmile.  Byliście jak zawsze niezawodni!Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas uroczystość halloweenowa pozwoliła naszej młodzieży na odkrywanie i rozwijanie różnego rodzaju talentów, a przede wszystkim wzbogaciła wiedzę na temat kultury i tradycji innych krajów.


Diana Dumara
Katarzyna Nieroda

Poprawiony: wtorek, 03 listopada 2015 08:15
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 186 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS