Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Góra Grosza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 grudnia 2015 19:58

Góra Grosza


Społeczność naszej szkoły kolejny raz usypała Górę Grosza. Pieniądze zostaną  przeznaczone dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą się wychowywać we własnych, biologicznych rodzinach. Dofinansowaniem objęte będą między innymi rodzinne domu dziecka i pogotowia opiekuńcze. XVI edycję akcji w naszej szkole poprowadziły uczennice: Patrycja Karbowiok, Karolina Dec, Ewelina Pociask i Angelika Popiel.


Za pomoc finansową oraz włożony trud – serdecznie dziękujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 14 grudnia 2015 20:04
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS