Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
Tango PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 lutego 2016 11:02

KULTURALNA 4 tht


W ramach rozwoju kulturalnego i poszerzania horyzontów uczniowie z klasy 4 THT z paniami Małgorzatą Bieniasz i Katarzyną Nierodą 8 lutego 2016r. wybrali się na przedstawienie pt. „Tango” zrealizowane przez Piotra Cyrwusa z Teatru Ludowego z Krakowa.
Duch Sławomira Mrożka towarzyszył aktorom od pierwszych chwil w Rzeszowie, bo jeden  z aktorów zasłabł i znalazł się w szpitalu. Zanim przyjechał zastępca, musieliśmy szybko zmienić program wyjazdu i poszliśmy zwiedzać miasto trasą historycznych zabytków.Spektakl okazał się sukcesem aktorów i realizatorów. Wątki komiczne przeplatały się z dramatycznymi, czasami widzowie wstrzymywali oddech, kiedy aktor nagle zastygał bez ruchu (zemdleje czy to część gry?). Czyli jak zwykle u Mrożka - wysoki poziom absurdu. Niektórzy widzowie zapowiedzieli, że będą częściej odwiedzać teatr. Trzymam ich za słowo :)

    Małgorzata Bieniasz

Poprawiony: niedziela, 28 lutego 2016 11:10
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 347 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS