Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
niedziela, 26 października 2008 16:54

Drodzy Absolwenci

Zespołu Szkół w Ropczycach

Mamy zaszczyt ogłosić, że bieżący rok szkolny 2008/2009 został uchwalony przez Radę Pedagogiczną Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach jako ROK JUBILEUSZOWY.

Jest to Jubileusz 65-lecia Zespołu Szkół. W związku z tym w ciągu tego roku odbędzie się wiele okolicznościowych imprez: audycji szkolnych, apeli, spotkań itp. Będą się ukazywać w mediach: wywiady i artykuły nawiązujące do tej pięknej rocznicy. Centralne obchody Jubileuszu planowane są na 23 maja 2009 roku. Wtedy też między innymi odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.
Szczegółowe informacje będą ukazywać się w późniejszym terminie.
Z okazji Jubileuszu przygotowujemy okolicznościową monografię Zespołu Szkół dla wszystkich uczestników Zjazdu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do absolwentów szkoły o pomoc we współfinansowaniu tej publikacji.
Nr konta zostanie podany w późniejszym terminie.
Kontakt: tel. (0-17) 22-18-270, tel. fax (0-17) 22-18-447.

Komitet Organizacyjny
Poprawiony: środa, 29 października 2008 20:50