Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Otwarty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 marca 2016 17:09

ZWIERZ – ŁĄCZY LUDZI


15 marca 2016 r. po raz kolejny Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza otworzył swoje drzwi dla uczniów szkół gimnazjalnych. Łącznie odwiedziło nas ok. 600 gimnazjalistów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego i ościennych miejscowości.
Tradycyjnie zrobiliśmy co w naszej mocy, by jak najdokładniej przedstawić goszczącej u nas młodzieży bogatą ofertę kształcenia naszej szkoły. Na poszczególnych stoiskach na hali widowiskowo-sportowej oraz w wybranych salach lekcyjnych przedstawiliśmy uczniom gimnazjów nie tylko oferowane przez nas atrakcyjne, a przede wszystkim przyszłościowe kierunki kształcenia oraz profesjonalną i nowoczesną bazę dydaktyczną, ale również wszelkie działania pozalekcyjne – różne koła zainteresowań, zajęcia dodatkowe, Szkolny Teatr „Na zakręcie”, realizowane w szkole programy i projekty ogólnopolskie i korzyści jakie odnosimy z nich jako szkoła.


Ponadto – jak co roku – naszym gościom swoją działalność zaprezentowały współpracujące z nami zakłady pracy i uczelnie, tj. Hispano-Suiza Polska, ZM Invest S.A., Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A., UTC CCS Manufacturing Sp. z o.o., Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Niezawodnie jak zawsze stawiły się również w naszych progach wraz ze swoim specjalistycznym sprzętem służby mundurowe, a wśród nich przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach, Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz dronów, który mogliśmy wszyscy obejrzeć dzięki uprzejmości pana Marcina Kukli, właściciela firmy SHOT HUNTER. Odwiedzającymi zajęli się jak co roku nauczyciele Zespołu Szkół, wspomagani przez naszą zawsze aktywną i chętną do pomocy młodzież.
Mamy nadzieję drodzy gimnazjaliści, że przekonaliście się na własne oczy, że warto związać swoją najbliższą przyszłość z naszą szkołą i zostać jednym ze „Zwierzaków” Smile


Zespół ds. promocji

Poprawiony: piątek, 25 marca 2016 17:16
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS