Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Olimpiada Wiedzy o Finansach PDF Drukuj Email
niedziela, 26 października 2008 19:57

I stopień Olimpiady – zawody szkolne – polegał na rozwiązywaniu testu przez uczniów po zalogowaniu się na stronie http://www.olimpiadafinansowa.pl.

Olimpiada Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji została zarejestrowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i znajduje się w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej. Przedmiotem olimpiady są szeroko rozumiane finanse, tzn. instytucje rynku finansowego, sposoby ich funkcjonowania, instrumenty finansowe oraz zasady racjonalnego z nich korzystania.

Mimo zaciętej rywalizacji uczniom naszej szkoły nie udało się przejść do kolejnego etapu. Nie poddają się jednak i deklarują swój udział w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Finansach.

Zespół ds. promocji

Poprawiony: niedziela, 26 października 2008 20:56