Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Spotkanie z członkami klubu AA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 kwietnia 2016 13:38

Nie daj się wciągnąć!14 kwietnia 2016 w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyło się spotkanie z grupą osób należących do Klubu Anonimowych Alkoholików. Goście: pani Agnieszka oraz panowie: Eugeniusz, Janek i Adam w poruszający sposób opowiedzieli o niewinnych z pozoru początkach przygody z alkoholem, która stała się koszmarem dla nich i ich rodzin. Podzielili się smutnymi doświadczeniami, chcąc uchronić innych przed popełnieniem błędów powodujących utratę zdrowia i więzi społecznych. Podali wiele interesujących informacji, między innymi o tym, gdzie można szukać pomocy w przypadku uzależnienia. Opowiedzieli o codziennych zmaganiach w walce z nałogiem, począwszy od dnia, w którym postanowili zacząć wszystko od nowa. Twierdzą, że jeśli chociaż jednej osobie w ten sposób pomogą, to naprawdę warto…


D. Mucha

Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2016 13:43
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS