Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
Olimpiada Techniki Samochodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 20 kwietnia 2016 10:44

Olimpiada Techniki Samochodowej
w Warszawie


W dniu 19 marca 2016 roku w Warszawie w budynkach Politechniki Warszawskiej odbył się półfinałowy test XVII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej organizowanej przez miesięcznik Automotoserwis, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności i Wydział Samochodowy Politechnik Warszawskiej. W stawce ponad 520 uczniów ze 173 szkól samochodowych z całej Polski dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły – Michał Darłak, uczeń klasy uczeń klasy III TFS oraz Radosław Dziadowiec i Dominik Stawarz, uczniowie klasy IV TS. Bardzo blisko awansu do finałowej „dziesiątki” był Michał Darłak, który zajął 15 miejsce. Do miejsca w finale rozgrywanym w dniu 21 maja 2016 roku w siedzibie firmy Roberty Bosch w Warszawie zabrakło mu jednej prawidłowej odpowiedzi. Dobrze zaprezentował się także Radosław Dziadowiec zajmując 75 miejsce.Uczestnicy olimpiady mogli zapoznać się z pracowniami samochodowymi Politechniki Warszawskiej oraz wysłuchać wykładów i porozmawiać z przedstawicielami firm samochodowych.


Ireneusz Róg

Poprawiony: środa, 20 kwietnia 2016 10:53
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS