Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Stypendia 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 czerwca 2016 07:15

Wsparcie stypendialne 2016/2017


Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie na posiedzeniu w dniu 14 czerwca 2016r. zatwierdził Regulamin przyznawania stypendiów dla uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2016/2017”.
Dokumentacja zawiera uszczegółowienie zapisów zawartych w uchwale Nr XX/355/16 Sejmiku Województwa Podkarpackiego z dnia 29 lutego 2016 r. w sprawie wyrażenia woli przystąpienia do realizacji projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2016/2017” i określenia zasad udzielania stypendiów szczególnie uzdolnionym uczniom ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w roku szkolnym 2016/2017.
W poszczególnych załącznikach do Regulaminu określono m.in.: ramowy wzór wniosku o przyznanie stypendium, Regulamin pracy Komisji Stypendialnej, kartę oceny formalnej wniosku, którą posłużą się pracownicy dokonujący oceny formalnej wniosków o przyznanie stypendium, wzór sprawozdania z realizacji IPR oraz wzór umowy o przekazywanie stypendium.


Link do strony z załącznikam
Dokumenty dostępne są do pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania” na stronie internetowej: www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl zakładka stypendia EU dla uczniów -> szkolnictwo ogólne. (Aktualności)

http://podkarpackie.edu.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania-z

Uczniowie poszczególnych klas technikum 1-3 zainteresowani składaniem wniosku po zapoznaniu się z kryteriami z regulaminu zgłaszają się do wychowawców klas celem ustalenia szczegółów dotyczących IPR


zasady przyznawania stypendium

Poprawiony: czwartek, 23 czerwca 2016 10:33
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS