Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 października 2016 12:39


13 października w Motelu Super 6 odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli i pracowników obsługi i administracji ZS oraz CKP z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W tym święcie wzięli udział zaproszeni goście, tj. Przewodniczący Rady Powiatu Józef Rojek, Prezes ZNP Edmund Janowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Darłak, którzy podkreślali ogromną rolę nauczycieli, dziękując za zaangażowanie.
Dyrektor ZS Mariusz Pilch złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom serdeczne podziękowania za codzienny trud, zaangażowanie i tworzenie miłej atmosfery w szkole. Następnie wyróżnił wybranych nagrodami.

Z tej okazji młodzież ze Szkolnego Teatru „Na zakręcie…” przygotowała krótki koncert, ujawniając kolejny raz swój talent wokalny. Ponadto wręczono wyróżnienia i dyplomy dla reprezentantów wszystkich komisji przedmiotowych, pracowników obsługi i administracji oraz oczywiście dyrekcji, dziękując tym samym za codzienny wysiłek.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy i motywacji do dalszych działań.3D

Poprawiony: piątek, 21 października 2016 12:48
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS