Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Nasze prymuski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 listopada 2016 07:13

Stypendystki Prezesa Rady Ministrów


16 listopada 2016 roku w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się doniosła uroczystość. Wojewoda Ewa Leniart wręczyła wyróżniającym się uczniom szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego stypendia Prezesa Rady Ministrów. Zaszczytu otrzymania stypendium dostąpiły dwie uczennice naszego Zespołu Szkół.

Liceum Ogólnokształcące Sportowe reprezentowała uczennica klasy 3 PW Edyta Pasek.Stypendystką Technikum Nr 1 została Beata Siwiec – uczennica klasy 3 TEF.Gratulacje dla prymusek i podziękowania za talent i pracowitość, które zaowocowały tak pięknymi wynikami.Małgorzata Maroń

Poprawiony: czwartek, 17 listopada 2016 07:22
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS