Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
,,Kształcenie - Zawód – Kariera” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 listopada 2016 10:38

Młodzież Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w WUP w Rzeszowie


W ramach współpracy z WUP w Rzeszowie 24.11.2016r. klasa 3TB pod opieką pedagogów szkolnych uczestniczyła w spotkaniu informacyjnym pt. ,,Kształcenie - Zawód – Kariera”, które przeprowadzili doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Zajęcia miały na celu zapoznanie uczniów z aktualnym rynkiem pracy oraz rynkiem edukacyjnym.
Wybór zawodu jest bardzo ważną decyzją w życiu każdego młodego człowieka ponieważ dotyczy jego przyszłości. Dlatego w trakcie zajęć uczniowie mieli m.in. możliwość określenia i rozpoznania własnych predyspozycji i zainteresowań zawodowych pod kątem wyboru zawodu i kierunku dalszego kształcenia.
Uczestnicząca w spotkaniu młodzież została także wyposażona w wiedzę na temat możliwości wsparcia dla osób młodych wchodzących na rynek pracy.


tn_IMG_0121
tn_IMG_0122
tn_IMG_0123
tn_IMG_0127
tn_IMG_0128
1/5 


Aneta Bochenek
Agnieszka Rymut

Poprawiony: piątek, 25 listopada 2016 10:44
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS