Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 01 grudnia 2016 20:33

XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej już za nami.


W tym roku w kolejnej edycji święta kultury szkolnej młodzież szkół ponadgimnazjalnych mogła zaprezentować wiele swoich umiejętności, występując w różnych zaproponowanych przez organizatorów kategoriach konkursowych, np. aktorskiej, dziennikarskiej, fotograficznej, tanecznej oraz muzycznej.Uczniowie Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, jak co roku, podjęli wyzwanie i zaprezentowali się w konkursie muzycznym, do którego zostali zakwalifikowani, dzięki nadesłanym, wcześniej nagranym piosenkom - co już było ogromnym wyróżnieniem!  Swoim talentem dzielili się w tym roku: Adrian Książek oraz maturzyści, a jednocześnie „weterani” tego konkursu, Monika Zagaja oraz Przemek Siuta, którzy w ferworze maturalnych przygotowań znaleźli czas na nagrani wybranej piosenki w Centrum Edukacji Muzycznej „Music Team”. Następnie wybrani wzięli udział w występie na żywo podczas finału konkursu muzycznego, który odbył się w kinie „Zorza” 24.11.2016r.Składamy serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie szkoły w środowisku rzeszowskim oraz gratulacje.

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 20:40
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS