Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Zbieramy makulaturę PDF Drukuj Email
środa, 21 grudnia 2016 14:35

„Zbieramy makulaturę - Chronimy lasy”, czyli jak zdobyć cenna nagrodę

W ubiegłym roku szkolnym, dzięki zbiórce makulatury i plastikowych nakrętek, udało się doposażyć bibliotekę – zakupiono książki o wartości ponad 400 złotych.
Za udział w konkursie „Zbieramy makulaturę – chronimy lasy” oraz propagowanie działań ekologicznych nasza szkoła otrzymała podziękowanie od rzeszowskiej firmy Atol – organizatora akcji, który docenia nasze zaangażowanie.

Jednocześnie, podbudowane postawą młodzieży i współpracowników, postanowiłyśmy przystąpić do współzawodnictwa także w tym roku. Tak jak poprzednio konkurs obejmuje 3 kategorie (3 szkoły, 3 uczniowie i 3 szkoły, które dostarczą największą ilość makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia).
 Jednocześnie ogłaszamy konkurs międzyklasowy „Makulatura 2017”: oddział, który do końca kwietnia odda najwięcej makulatury otrzyma cenną nagrodę – dzień bez pytania! Mamy nadzieję, że z pomocą młodzieży w tym roku uda się naszej szkole stanąć na podium!
Szczegóły na stronie internetowej firmy Atol (atol-res.pl/) oraz w szkolnej bibliotece. Zapraszamy do udziału!

Poprawiony: wtorek, 03 stycznia 2017 15:08