Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Góra Grosza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 grudnia 2016 14:41

„Góra Grosza” w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza podsumowana!Nie trzeba przypominać czym jest Góra Grosza, gdyż cieszy się ona wielką popularnością. Jak co roku uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół hojnie wsparli siedemnastą już jej edycję organizowaną przez Towarzystwo Nasz Dom. To forma pomocy udzielanej dzieciakom wychowującym się w rodzinach zastępczych, którymi, z jakiejś przyczyny, nie mogą opiekować się biologiczni rodzice. Jak podaje organizator, z każdym rokiem wzrasta liczba dzieci, które korzystają z pomocy tej instytucji.Tym bardziej cieszy odzew społeczności naszej szkoły, z jakim spotkała się akcja. Dwie uczennice klasy 3TEF: Izabela Mikowska i Karolina Piękoś dzielnie zajmowały się zbiórką i liczeniem monet. Zebrano niemal 300 zł (dokładnie: 298, 40), co dziewczyny bardzo dokładnie sprawdziły – posegregowały i policzyły monety. Z pewnością zostaną w przyszłości  świetnymi księgowymi!
Serdecznie dziękuję uczniom i pracownikom szkoły za wsparcie akcji. To świadczy o dużej empatii naszego środowiska. Następna akcja - już za rok. Zapraszamy.


Dorota Mucha

Poprawiony: wtorek, 03 stycznia 2017 15:09
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 172 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS