Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Turniej kwalifikacyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
czwartek, 26 stycznia 2017 18:02

Zawody halowe piÅ‚ki nożnej odbyÅ‚y siÄ™ w dniu 21.XII.2016r. na hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza. W zawodach wzięło udziaÅ‚ wiÄ™kszość szkół Gimnazjalnych z caÅ‚ego powiatu ropczycko-sÄ™dziszowskiego: Czarna SÄ™dziszowska, Gimnazjum nr 3 Ropczyce (Czekaj), Wielopole SkrzyÅ„skie, Wola Ociecka, Gimnazjum w Ociece, Gnojnica Wola, Gimnazjum Ostrów, Gimnazjum Iwierzyce, Niedźwiada Dolna,  Gimnazjum nr 2 Ropczyce (Górka), Lubzina, Gimnazjum nr 4 Ropczyce (os. ChechÅ‚y),  Gimnazjum nr 1 Ropczyce (ÅšródmieÅ›cie).

Turniej został objety honorowym patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witolda Darłaka.
Turniej rozgrywany był systemem mieszanym - najpierw w grupach potem systemem pucharowym.
Zwycięzcą turnieju została szkoła Gimnazjalna z Wielopola Skrzyńskiego, która w finale pokonała drużynę z Ostrowa.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Jodłowski z Gimnazjum
z Niedźwiady Dolnej.

Najlepszym strzelcem został Kacper Fornek z Gimnazjum Wola Ociecka.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Konrad Wymysłowski z Gimnazjum Wielopole Skrzyńskie.

Kolejny turniej odbędzie się 26.IV.2017r.