Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Konkurs wiedzy o Królowej Elżbiecie II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 17:43

Szkolny konkurs wiedzy o Królowej Elżbiecie IIW dniu 17 marca w związku ze zbliżającymi się urodzinami Jej Królewskiej Wysokości Elżbiety II w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbył się konkurs wiedzy o brytyjskiej monarchini.
Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu, który sprawdzał wiedzę z zakresu życiorysu, powiązań rodzinnych, ciekawostek i prywatnego życia królowej Elżbiety II. Organizatorzy byli ogromnie zaskoczeni poziomem wiedzy uczestników i ich perfekcyjnym przygotowaniem. O zwycięstwie zadecydowały minimalne różnice procentowe.
W konkursie wzięło udział ponad 50 uczniów. Troje z nich uzyskało jednakowe, najwyższe wyniki. Byli to: Adam Szpara z klasy 4TO, Szczepan Kogut z klasy 3THL oraz Kinga Kuman z klasy 2TL, wszystkie te osoby zajęły ex aequo pierwsze miejsce. Pozostałe dwie osoby zostały wyróżnione, są to: Gabriela Bełch z klasy 2TBF oraz Dorota Przywara z klasy 1TE. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, które wspomogą ich w nauce języka angielskiego: fiszkami, repetytoriami, słownikami, książkami do gramatyki i lekturami.
Organizatorami konkursu byli pani Joanna Froń i pan Karol Zagórski, którzy serdecznie dziękują młodzieży za tak liczny udział i perfekcyjne przygotowanie, za mnóstwo pytań, ciekawość i entuzjazm związany z konkursem oraz zapraszają do udziału w kolejnych konkursach językowych organizowanych w naszej Szkole.

Karol Zagórski

Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 17:48
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS