Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Współpraca z Fundacją Podkarpackiego Banku Spółdzielczego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 maja 2017 19:15

Nawiązanie współpracy z Fundacją Podkarpackiego Banku SpółdzielczegoW poniedziałek 24. kwietnia Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach w Osobach Prezesa Stowarzyszenia pana Andrzeja Świniucha oraz członka Zarządu pana Mariusza Pilcha podpisali umowę z Fundacją Podkarpackiego Banku Spółdzielczego PBS Pomagam, której przedmiotem jest finansowanie zakupu zestawów urządzeń audio do dwóch remontowanych pracowni w naszym Zespole Szkół. Dzięki współpracy z Fundacją Banku PBS możliwy będzie zakup urządzeń stereofonicznych i zestawu głośników niezbędnych do efektywnego przeprowadzania zajęć lekcyjnych. Współpraca z Fundacją PBS Pomagam jest częścią realizowanego w naszej Szkole projektu remontu i doposażenia sal lekcyjnych.

 

Projekt ten jest inicjatywą pana Tomasza Wojnarowskiego i pana Karola Zagórskiego. Zakłada on kapitalny remont dwóch sal lekcyjnych polegający na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wyrównaniu i pomalowaniu ścian oraz wymianie podłóg. W obu salach wymienione zostanie oświetlenie na nowe w technologii LED oraz wszystkie meble. Wartość remontu szacowana jest na kwotę 40 tysięcy złotych.

Ogromny udział w tym przedsięwzięciu mają sponsorzy, którymi są firmy i instytucje wspierające naszą szkołę. Ponadto w obu salach realizowany będzie projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod nazwą "Poprawa warunków kształcenia zawodowego w powiecie ropczycko-sędziszowskim". Wartość naszego  projektu to blisko 200 tysięcy złotych. Remontowi zostaną poddane sale 117 - pracownia pomiarów logistycznych oraz 209 - pracownia języka angielskiego. Pracownie zostaną doposażone w sprzęt komputerowy i audiowizualny, projektory i tablice interaktywne oraz wizualizery. Ponadto w pracowni języka angielskiego swoje miejsce znajdzie Biblioteka Literatury Angielskiej. Pracownia pomiarów logistycznych wyposażona zostanie w zestaw 26 komputerów przenośnych, na których zainstalowane zostanie specjalistyczne oprogramowanie wykorzystywane w procesach magazynowania i logistyki transportu krajowego i międzynarodowego.
Koordynatorzy projektu serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy do tej pory zgodzili się współpracować z naszą szkołą i wesprzeć nasze działania.


Należą do nich:
PBS Pomagam - Fundacja Podkarpackiego Banku Spółdzielczego
PASE - Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych
Śnieżka - fabryka farb i lakierów
Firma Bentom - producent wyrobów z tworzyw sztucznych
Firma Voster - producent drzwi
Firma Hardy - producent narzędzi budowlanych marki Hardy Working Tools
Firma Nowodvorski - producent lamp dekoracyjnych
Firma Gamet - producent artykułów budowlanych i wykończeniowych
Castorama Polska - markety budowlane
Studio PD Concept - producent artykułów dekoracyjnych z tworzyw sztucznych
Firma Stegu - producent kamienia elewacyjnego i gipsowych płytek dekoracyjnych
Firma Awenta - producent systemów wentylacyjnych
Firma Kanlux - producent i dystrybutor opraw oświetleniowych
Firma E-ToneryTusze.pl - dystrybutor materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Firma Askonet - pracownia reklamy i informatyki, drukarnia cyfrowa

Poprawiony: środa, 10 maja 2017 16:17
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS