Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Pożegnanie absolwentów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 maja 2017 13:05

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ‘2017


Motywem przewodnim tegorocznego pożegnania absolwentów była parafraza Mickiewiczowskiej Inwokacji: „Szkoło! Miłości moja! Ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię… skończył”.
28 kwietnia 2017r. absolwenci pożegnali szkołę podczas oficjalnej uroczystości, którą uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: przedstawiciel Rady Rodziców Dorota Sędłak, proboszcz parafii ks. dr Stanisław Mazur, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej Jacek Róg, Komendant Powiatowy Policji  nadkom. Wojciech Rak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Ryszard Świętoń i Dyrektor Niepublicznego Zespołu Szkół Stanisław Fąfara.


Dyrektor Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza Mariusz Pilch życzył uczniom, aby wiedza i umiejętności zdobyte podczas edukacji w naszej szkole pomogły im spełnić marzenia i zdobyć wymarzoną pracę.
W imieniu Centralnej Rady Uczniowskiej starszych kolegów pożegnał Mikołaj Szczerba.
Uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce i najbardziej zaangażowani w życie szkoły (np. działający w Szkolnym Kole „Caritas”, Centralnej Radzie Uczniowskiej, Kole Teatralnym,  a także  najaktywniejsi czytelnicy książek z biblioteki szkolnej) otrzymali nagrody i gratulacje od Dyrekcji i Nauczycieli.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 16 uczniów: Marcelina Paśko (średnia ocen 5.31), Kinga Kujda (5.16), Magdalena Bieszczad (5.15), Paulina Stec (5.08), Karolina Chmielowiec (5.00), Monika Grendysa (5.00), Maciej Rymut (4.93), Michał Darłak (4.90), Edyta Pasek (4.90),  Gabriela Duwer (4.88), Mirosław Kulig (4.86), Agnieszka Brzostowska (4.85), Ewelina Pociask (4.84), Sylwia Wójcik (4.82), Daniel Haracz (4.76) i Karolina Ochab (4.76).


Na zakończenie utalentowana młodzież z Koła Teatralnego „Na zakręcie” zaprezentowała program artystyczny przygotowany przez p. Małgorzatę Bieniasz i p. Ryszarda Niewiarowskiego. Piosenki w języku angielskim, rosyjskim i francuskim pięknie zaśpiewały wielokrotne laureatki konkursów powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich: Karolina Dec i Monika Zagaja. Z kolei zabawny kabaret pt. „Dzień z życia szkoły” ukazał z przymrużeniem oka szkolną codzienność uczniów i nauczycieli.
Teraz już absolwenci muszą sami pisać scenariusze swojego życia. Życzymy im, aby były ciekawe, twórcze i miały tylko szczęśliwe zakończenia.


zobacz zdjęcia


Małgorzata Bieniasz

Poprawiony: środa, 17 maja 2017 08:41
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 169 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS