Dzis jest 24.05.2019, imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
advert 1
advert 2
advert 3
Nagrody dla najlepszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 lipca 2017 20:16

Grupa SAFRAN nagradza naszych najlepszych techników CNC


W dniu zakończenia roku szkolnego tj. 23 czerwca w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym uczniom klas technikum o profilu technik mechanik obrabiarek sterowanych numerycznie. W uroczystości udział wzięli Dyrektor Zespołu Szkół pan Mariusz Pilch, pani Danuta Majka - przedstawiciel Grupy SAFRAN Transmission Systems Poland oraz nauczyciele przedmiotów technicznych i wychowawcy klas.


Spośród wszystkich uczniów wybrano cztery osoby z najwyższymi średnimi ocen końcoworocznych ze wszystkich przedmiotów. Nagrodzeni zostali:

 

  • Marcin Siwiec z klasy 1B TO
  • Robert Sowa z klasy 2 TO
  • Jakub Nowak z klasy 3A TO
  • Patryk Przybek z klasy 3A TO


Każdy uczeń otrzymał w nagrodę smartfon Lenovo K5 plus, pendrive o pojemności 32GB oraz zestaw gadżetów Grupy SAFRAN.

tn_IMG_1776
tn_IMG_1810
tn_IMG_1819
1/3 

Dzięki strategicznemu partnerstwu naszej Szkoły z Grupą SAFRAN oraz patronackiej opiece Firmy możliwe jest wspieranie uzdolnionych uczniów na niespotykanym poziomie. Uczniowie mogą brać udział w konkursach, w których sponsorem nagród jest Grupa SAFRAN, w których do wygrania były między innymi tablety firmy Lenovo. Wszyscy uczniowie mogą również odbywać praktyki i płatne staże wakacyjne w zakładach grupy SAFRAN.
Podczas uroczystości pani Danuta Majka - starszy specjalista ds. komunikacji grupy SAFRAN gratulowała uczniom rekordowych wyników w nauce, życzyła rozwoju swoich pasji i powodzenia w realizacji marzeń wśród pasjonatów lotnictwa. Dziękując za współpracę życzyła również udanych wakacji oraz owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym.
Dyrektor Zespołu Szkół pan Mariusz Pilch w krótkim wystąpieniu podziękował Grupie SAFRAN za patronat nad kierunkiem oraz współpracę z nauczycielami i uczniami, życzył wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji oraz zachęcił wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyścigu o miano najlepszych uczniów w technikum.


Karol Zagórski

Poprawiony: niedziela, 16 lipca 2017 20:27
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 240 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS