Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Wyprawka dla żaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 30 września 2017 08:53

Wyprawka dla żaka w Zespole Szkół


 

8 września 2017 roku w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pod hasłem "Wyprawka dla żaka". Jest to coroczna akcja prowadzona przez Szkolne Koło PCK wraz z opiekunką  - panią Dorotą Muchą. Akcja ma na celu pomoc w zakupie podręczników szkolnych i innych rzeczy niezbędnych uczniom, którzy są w trudnej sytuacji ekonomicznej. Osoby potrzebujące takiego wsparcia mogą się zgłosić do swojego wychowawcy bądź bezpośrednio do pań pedagog. W tym roku zbiórka była przeprowadzona w formie pieniężnej i uzbierano 501 złotych i 63 grosze.
Za wsparcie i wrzucony każdy grosz – serdecznie dziękujemy.


Akcję przeprowadziły autorki tekstu:


Karolina Piękoś
Izabela Mikowska
4TEF

Poprawiony: wtorek, 03 października 2017 09:36
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS