Dzis jest 24.05.2019, imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
advert 1
advert 2
advert 3
Sesja z książką w roli głównej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 listopada 2017 17:14

„Sesja z książką w roli głównej”! –
konkurs fotograficzny w Zespole Szkół im. ks. dra J. Zwierza


Konkurs zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy stanowił jeden z elementów realizacji projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Zadaniem uczniów każdej klasy Technikum w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach było wykonanie zdjęcia-fotografii z książką w roli głównej - w szkolnej bibliotece, domu, parku lub innym wybranym przez uczestników miejscu. Praca mała zachęcać do przeczytania wybranej książki, cyklu, serii wydawniczej lub książek danego autora.
Do konkursu przystąpiły wszystkie odziały technikum, czyli 27 klas.

Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni oddali głosy na trzy fotografie. Wybór był niesłychanie trudny- klasy stanęły na wysokości zadania: młodzież uruchomiła wyobraźnię, wykorzystała zasoby szkolnej biblioteki i stworzyła fantastyczne, jedyne w swoim rodzaju prace.


Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  1. miejsce: klasa  4TEF
  2. miejsce: klasa 2THS
  3. miejsce: klasa 4THL
  4. wyróżnienie: klasa  1THS

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ ich prace są niepowtarzalne, pomysłowe i naprawdę piękne. Szkoda, że nagrodzić można tylko kilka. Ekspozycję prac można zobaczyć w holu szkoły.
Dziękujemy Dyrekcji i Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.Nauczyciele bibliotekarze:
Lucyna Sokołowska i Dorota Mucha

Poprawiony: wtorek, 14 listopada 2017 17:27
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS