Dzis jest 24.05.2019, imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
advert 1
advert 2
advert 3
Młodzież i dzieci - od dziś bezpieczni w sieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 listopada 2017 19:54

Warsztaty profilaktyczne


10 listopada w naszej szkole w klasach I TOa, I TBM, I THS i I PPW odbyły się warsztaty profilaktyczne pod hasłem ,,Młodzież i dzieci - od dziś bezpieczni w sieci“. Przeprowadzone zostały przez panią Magdalenę Lalicką oraz pana Piotra Grundas z Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznego SELF.
Podczas zajęć prowadzonych metodą warsztatową uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o zaletach jakie niesie ze sobą korzystanie z Internetu, ale także niebezpieczeństwach z nim związanych (w tym m. in. cyberprzemocy, uzależnienieniu od gier komputerowych). Młodzież chętnie brała udział w dyskusji, w której dzielili się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami związanymi z ich funkcjonowaniem w świecie wirtualnym.

Metoda warsztatowa stanowiła okazję do lepszego zintegrowania się klas podczas pracy w grupach. Obecnie zdecydowana większość z nas jest użytkownikami Internetu, dlatego tak ważne jest, aby promować korzystanie z niego w bezpieczny sposób.


DSC_0239
DSC_0242
DSC_0243
DSC_0247
1/4 


Aneta Bochenek

Agnieszka Rymut

Poprawiony: wtorek, 14 listopada 2017 22:06
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 281 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS